فهرست بستن

دریافت مدرک فنی حرفه ای بین المللی

توجه!!!

1) برای دریافت مدرک  بر روی لینک زیر کلیک کنید. 2) کدملی را وارد نمایید. 3) فیلد مربوط به کدشنایی را خالی بگذارید. 4) نوع آزمون را روی هماهنگ قرار دهید و برروی جست و جو کلیک کنید. 5) از قسمت پایین صفحه حرفه ای که آزمون داده اید را انتخاب و پرداخت را بزنید. 6) مبلغی که در سایت می باشد را برای صدور مدرک بین المللی باید پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه مدرک

7) برای دریافت مدرک فنی حرفه ای پس از پرداخت در لینک بالا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت مدرک فنی حرفه ای

در صورت هر گونه سوال برای دریافت مدرک با شماره 44592214 – 021 تماس حاصل فرمایید.

   

پرداخت هزینه مدرک

  کد ملی خود را وارد کرده و نوع آزمونی که در آن شرکت کرده بودید را مشخص کنید ، سپس بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید .  

نحوه دانلود مدرک سازمان فنی و حرفه ای

  شماره شناسایی خود را یادداشت کرده و سپس بر روی گزینه کارگاهی که قصد پرداخت هزینه آن را دارید کلیک کنید .

گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای کشور

اطلاعات خواسته شده را به طور دقیق وارد کرده و گزینه تایید و پرداخت را بزنید .  

 

مدرک معتبر سازمان فنی حرفه ای

روی لینک دریافت مدرک از بالا صفحه کلید نمایید.

دریافت مدرک فنی حرفه ای

بر روی گزینه استعلام گواهینامه جدید کلیک کرده و اطلاعات خود را مجددا وارد نمایید .

زمان دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه ای

گزینه چاپ گواهینامه را انتخاب کرده و آن را دانلود نمایید .  

 

دریافت گواهینامه مهارت

 

دریافت گواهینامه بین المللیشما می‌توانید پس از گذراندن دوره آموزشی طبق استاندارد فنی و حرفه‌ای در آموزشگاه  گواهینامه بین المللیکامپیوتر و حسابدرای پویاگران گواهینامه با قابلیت ترجمه و اعتبار بین‌المللی دریافت کنید. برای دریافت گواهینامه شما باید ابتدا در آزمون کتبی که به شکل تستی در مرکز سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه برگزار می‌شود قبول شوید و درصورت کسب نمره قبولی در آزمون کتبی، باید در آزمون عملی  و در صورت قبولی گواهینامه از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور صادر خواهد شد.

افرادی که پس از گذراندن فرآیند تعریف شده موفق به دریافت گواهینامه شوند با توجه به بین المللی بودن این مدرک فنی حرفهه ای می‌توانند در تمامی کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند، مشغول کار شوند و این گواهینامه بین‌المللی در همه این کشورها اعتبار دارد. امروز تمام کشورهای توسعه یافته و بسیاری از کشورهای در حال توسعه عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند..

متقاضیان مهارت آموزی جهت دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای می توانند پس از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و عملی سازمان آموزش فنی و حرفه ای اقدامات لازم نظیر مراجعه به سامانه و پرداخت هزینه گواهینامه خود را دریافت نمایند . این آزمون ها به سه روش آزمون هماهنگ ، آزمون صنایع دستی و صنعت ساختمان و همچنین آزمون های ادواری برگزار می شوند.

مدرکی که به عنوان گواهینامه پایان دوره مهارت آموزی به داوطلبان داده می شود ، تنها مدرکی است که در سراسر کشور معتبر بوده و به متقاضیان جویای کار کمک بسیاری در پیدا کردن شغلی مناسب می نماید

  درباره-ما-

ارائه مدرک معتبر بین المللی با اعتبار بالا

همواره یکی از دغدغه های کارآموزان و دانشجویان، دریافت یک مدرک معتبر از دوره آموزشی ثبت نامی خود هستند. یکی از شرایط ضروری برخی از مراکز دولتی جهت استخدام داوطلبان، داشتن مدارک معتبر (و نه مدارک دارای ارزش پایین) می باشد. گروه آموزشی پویاگران مفتخر است تا در اکثر رشته های ثبت نامی خود توانایی ارائه مدرک از سازمان فنی و حرفه ای است. مدارک فنی و حرفه ای دارای اعتبار بسیار بالا در سراسر جهان هستند به گونه ای که با استعلام کد ذکر شده در قسمت بالایی مدرک، در هر کجای جهان، می توانند به گذراندن دوره آموزشی مربوطه و درنتیجه داشتن تخصص کافی در آن رشته پی ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02144592214 تماس حاصل فرمایید.