فهرست بستن

درباره ما

درباره ما

دپارتمان آموزش گروه پویاگران در غرب تهران، تهرانسر، همواره در تلاش است تا با در اختیار داشتن اساتید جوان و متخصص و با تاکید بر آموزش های به روز دنیا، دوره های آموزشی خود را به یکی از پرمحتواترین آموزش های حرفه ای کامپیوتری در ایران مبدل سازد. اساتید گروه پویاگران سعی دارند تا با به کارگیری تخصص خود و همچنین روش های نوین تدریس و تکنولوژی آموزشی، آموزش های خود را به صورت ساده، روان و در عین حال دقیق و با جزئیات کافی ارائه دهند. آموزشگاه فنی و حرفه ای پویاگران با ارائه مهارت هاي دسته اول به فراگيران آنها را براي ورود به دنياي کسب و کار آماده مي سازد. با توجه به اين امر که تغييرات در دنياي بازار کسب و کار و صنعت و سطح نيازمندي ها و مهارت ها را تغيير داده که لازمه پاسخگويي به اين تغييرات، آموزش هاي انعطاف پذيري است که به فراگيران نحوه برخورد درست با محيط هاي جديد و حل مساله را ارائه دهد. چنانکه فراگيران بعد از آموزش قادر باشند مهارت هاي شغلي مهمي را همانند برقراري ارتباط، تعهد کاري، وقت شناسي، حل مساله، کارگروهي، خودمديريتي، برنامه ريزي و سازماندهي و آشنايي با فناوري را بياموزند که امروزه براي شاغل شدن امري واجب و ضروري هستند. درباره-ما

  انواع روش های برگزاری کلاس های کامپیوتر

دوره های آموزشی گروه پویاگران استان تهران ، به دو صورت کلی حضوری و غیر حضوری قابل برگزاری است. دوره های حضوری (عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی) پذیرای تمامی کارآموزان و دانشجویان علاقمند از استان تهران خواهد بود. دوره های حضوری در محیط های حرفه ای و مجهز با حضور اساتید باتجربه صورت می پذیرند. دوره های مجازی نیز به این صورت خواهد بود که کارآموزان و دانشجویان در یکی از گروه های پیام رسان هایی چون واتساپ فیلم های آموزشی مربوط به دوره خود را دریافت می کنند. این فیلم های آموزشی به طور اختصاصی از سوی اساتید گروه پویاگران تهیه شده است و انطباق دقیق با مباحث دوره های حضوری خواهد داشت. کارآموزان و دانشجویان با دیدن فیلم های آموزشی هر جلسه، اشکالات و سوالات خود را در گروه مطرح می کنند و پشتیبانی جامعی را از سوی مدرس دوره به همراه خواهند داشت.

پشتیبانی جامع دانشجویان و کارآموزان در طول دوره

تمامی دانشجویان و کارآموزان دوره های مختلف گروه آموزشی پویاگران ، می توانند در طول دوره، به صورت تماس واتساپ با استاد خود در ارتباط باشند تا روند آموزشی خود را به طور درست به پیش برند. حتی اگر روند رفع اشکال دانشجو و کارآموز به صورت تلفنی و یا متنی در واتساپ قابل حل نباشد، استاد مربوطه به صورت اختصاصی مجددا با ضبط فیلم آموزشی کوتاه از رایانه خود، اشکالات دانشجو و کارآموز را برطرف می نماید.   درباره-ما-

ارائه مدرک معتبر بین المللی با اعتبار بالا

همواره یکی از دغدغه های کارآموزان و دانشجویان، دریافت یک مدرک معتبر از دوره آموزشی ثبت نامی خود هستند. یکی از شرایط ضروری برخی از مراکز دولتی جهت استخدام داوطلبان، داشتن مدارک معتبر (و نه مدارک دارای ارزش پایین) می باشد. گروه آموزشی پویاگران مفتخر است تا در اکثر رشته های ثبت نامی خود توانایی ارائه مدرک از سازمان فنی و حرفه ای است. مدارک فنی و حرفه ای دارای اعتبار بسیار بالا در سراسر جهان هستند به گونه ای که با استعلام کد ذکر شده در قسمت بالایی مدرک، در هر کجای جهان، می توانند به گذراندن دوره آموزشی مربوطه و درنتیجه داشتن تخصص کافی در آن رشته پی ببرند.

پشتیبانی جامع دانشجویان و کارآموزان در طول دوره

تمامی دانشجویان و کارآموزان دوره های مختلف گروه آموزشی پویاگران ، می توانند در طول دوره، به صورت تماس واتساپ با استاد خود در ارتباط باشند تا روند آموزشی خود را به طور درست به پیش برند. حتی اگر روند رفع اشکال دانشجو و کارآموز به صورت تلفنی و یا متنی در واتساپ قابل حل نباشد، استاد مربوطه به صورت اختصاصی مجددا با ضبط فیلم آموزشی کوتاه از رایانه خود، اشکالات دانشجو و کارآموز را برطرف می نماید.